Pamiętamy o przyjaciołach 2022

Zbliża się listopad, a z nim okres zadumy i wspomnień o bliskich i przyjaciołach, których niestety nie ma już wśród nas, a którzy byli dla nas kimś ważnym, kimś wyjątkowym. Wpisując się w tę uroczystą atmosferę listopadowych dni, klub nasz, przy wsparciu i we współpracy z bydgoską firmą TELDAT Sp. z o.o. Sp.k. organizuje wzorem lat ubiegłych w dniach od 07.11.2022 do 20.11.2022 akcję dyplomową pod nazwą „Pamiętamy o przyjaciołach” edycja 2022. Akcja ta ma na celu przypomnienie środowisku krótkofalarskiemu sylwetek naszych klubowych kolegów Henryka SP2BUW, Ryszarda SP2IW, Zbigniewa SP2IU i Bolesława SP2ESH. Krótki rys biograficzny każdego z nich zostanie umieszczony na stronie www.qrz.com pod profilem każdego ze znaków okolicznościowych.

W czasie trwania akcji dyplomowej czynne będą cztery znaki okolicznościowe: SN2BUW, SN4IW, SN5IU oraz SN5ESH. Dyplom okolicznościowy wydawany będzie w formie elektronicznej PDF, a dzienniki on-line będą uzupełniane raz na dobę. Wszystkie łączności będą potwierdzane kartą QSL po zakończeniu akcji dyplomowej. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji.

Regulamin akcji, link do pobierania dyplomu oraz wszelkie niezbędne informacje pojawiać się będą na naszej stronie klubowej www.sp2pby.pl .

Info: www.sp2pby.pl